Zdjęcia czy obrazy do mieszkania – co wybierać?

12 sierpnia 2017

W naszych nowoczesnych mieszkaniach coraz częściej i dynamiczniej zmienia się ich wystrój – zmienia się nie tylko sposób zagospodarowania przestrzeni, meble, ale również wszystko to, co znajduje się na ścianach i spełnia rolę dekoracji. Nie muszą teraz być to koniecznie obrazy po naszych dziadkach z końmi pędzącymi przez zaspy. Dzisiejsze dekoracje ścian są znacznie nowocześniejsze.

Wielkoformatowe płótna

Jednym z najmodniejszych dodatków do nowoczesnych mieszkań są wielkoformatowe płótna, inaczej znane jako fotoobrazy  – świetnie sprawdzają się w roli zapełnienia wielkich, pustych przestrzeni na przykład w salonie, mogą stanowić także świetną dominantę kolorystyczną, jeśli jakiś kolor czy konkretny przedmiot lub deseń budzi w nas emocje lub chcemy właśnie specjalnie jego wyróżnić na tle innych. Dzisiaj stawia się na konkretne, duże formaty.

Jeśli nie płótna, to co?

Można jednak zainwestować również w nieco inne rozwiązanie, takie jak zdjęcia, jednak w nieco odmiennej formie – dzisiaj, jeśli chcemy utworzyć z nich rodzaj dekoracji w dowolnym pomieszczeniu, nie musimy drukować ich w większym formacie i wkładać w antyramę – znacznie lepszym rozwiązaniem będzie wydrukowanie zdjęcia na płótnie, dokładnie w taki sam sposób, jak wspomniane wcześniej wielkoformatowe obrazy. W taki sposób jesteśmy w stanie przygotować przytulne gniazdko, w którym dekorację będą stanowiły nasze wspomnienia – najlepsza dekoracja, jaką można sobie wyobrazić w domu.

2 komentarze

  • karolina 12 sierpnia 2017jako15:02

    Uwielbiam tego typu dekoracje!

  • kacper 12 sierpnia 2017jako15:04

    Całkiem niezła ta mieszkalna nowoczesność

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *