W jaki sposób szybko odmienić wnętrze mieszkania?

12 sierpnia 2017

Często szukamy skutecznego i szybkiego sposobu na metamorfozę naszego mieszkania bez ogromnych nakładów finansowych, których zwyczajnie może brakować. Czasem również mamy zwyczajnie nastrój na to, by coś w naszym domu czy w naszym życiu szybko zmienić. Poniżej podamy wam kilka wskazówek na to, jak to zrobić, nie wydając mnóstwa pieniędzy osiągając jednocześnie odpowiednie rezultaty.

Zmień zasłony

Chociaż nasze okna wydają się być elementami, na które Małoto zwraca uwagę, naprawdę jest jednak zgoła odwrotnie. To właśnie okna mogą stanowić zdecydowaną dominantę kolorystyczną w pokoju, stanowiąc doskonałe uzupełnienie innych, ważnych elementów, znajdujących się w pomieszczeniu.

Obrazy na ścianach

Jeśli do tej pory na ścianach miałaś raczej niewiele, czas to zmienić. Zamów przez Internet dobrej jakości zdjęcia na płótnie  na których będziesz się na przykład znajdować z całą rodziną. Możesz też wykonać rodzaj rodzinnej galerii, gdzie na każdym zdjęciu znajdzie się ktoś inny. Z pewnością nada to odpowiedniego klimatu i przytulności.

Kolorowe poduszki

Decydując się na jeden kolor dominujący obrazu lub na zasłony w jakimś określonym kolorze lub deseniu możesz również zastosować kolorowe poduszki jako element ożywiający i zmieniający dotychczasowe wnętrze. Nie musi być ich dużo, wystarczą dosłownie trzy lub cztery w tych samych kolorach, jakie można znaleźć na obrazie lub zasłonach – będą stanowiły doskonałe uzupełnienie nowej, ciekawej kompozycji.

2 komentarze

  • karolina 12 sierpnia 2017jako15:03

    Chyba skuszę się na taką metamorfozę

  • kacper 12 sierpnia 2017jako15:04

    Najbardziej lubię właśnie takie niewielkie, ale jednak wielkie zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *