Oryginalny prezent dla rodziców jako podziękowanie ślubne

12 sierpnia 2017

Młodzi coraz częściej mają ogromny problem z tym, jaki prezent będzie odpowiedni na podziękowanie dla swoich rodziców podczas ślubu, w jaki sposób można stosownie, a jednocześnie oryginalnie podziękować za wszystko, co dla nich zrobili przez wszystkie lata. W sklepach co prawda nie brakuje różnorodnych prezentów w postaci dyplomów, statuetek, skrzynek na wino z dedykacjami oraz grawerem oraz zegarów z sentencjami – to jednak można znaleźć na co drugim weselu. Co więc wybrać, aby nasz prezent był ciekawszy i oryginalniejszy od innych?

Nagrajcie film

Do wesela oraz do ślubu młodzi dzisiaj przygotują się stosunkowo długo, dlatego z pewnością starczy czasu na nagranie dla rodziców filmu z podziękowaniem. Jeśli macie odpowiednio dużo czasu, inwencji oraz samozaparcia, możecie kręcić go przez cały rok poprzedzający dzień ślubu – na przykład podczas konkretnych pór roku. Jeśli nie macie takiej możliwości, nagrajcie zwykłe podziękowanie, może jakoś urozmaicone. Możecie dołączyć do filmu tablicę z przygotowanymi waszymi zdjęciami, naklejonymi na nią i opatrzonymi odpowiednimi, żartobliwymi komentarzami.

Pamiątka na dłużej

Możecie również postawić na oryginalniejszy pomysł, który jednocześnie będzie z pewnością praktyczniejszy. Chodzi o zupełny hit ostatnich lat, a więc o fotokalendarz , w którym można umieścić wasze wspólne, ulubione zdjęcia lub zdjęcia z rodzicami, jeśli takie posiadacie. Będzie to nie tylko wzruszająca podczas ślubu pamiątka, ale przypominająca o waszych uczuciach każdego dnia.

2 komentarze

  • karolina 12 sierpnia 2017jako15:03

    Na kręcenie filmu nie mam czasu, ale kalendarz – fajna sprawa.

  • kacper 12 sierpnia 2017jako15:05

    Siostra kręciła film, ale strasznie dużo czasu jej to zajęło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *