Niezapomniane prezenty na pierwszą rocznicę ślubu

12 sierpnia 2017

Czas pędzi nieubłaganie i błogie chwile, które wydawało nam się, że miały miejsce dopiero co, okazuje się, że od nich minęły kolejne trzysta sześćdziesiąt pięć czy sześć dni. Przychodzi czas rocznicy – pierwszej rocznicy – waszej przysięgi małżeńskiej, która umocniła wasz związek. To też oczywiście doskonała okazja do sprawienia najbliższej osobie jakiejś miłej niespodzianki, którą zapamięta na długo. Warto również pamiętać w takich chwilach o jakimś drobiazgu dla swojej drugiej połówki.

Kolacja w tylko waszym miejscu

Każda z par posiada na mapie Polski czy świata jakieś wyjątkowe dla siebie miejsce, może to być miejsce waszego pierwszego pocałunku, poznania się, jakiś ciekawych wydarzeń związanych z waszym życiem czy na przykład miejsce, w którym pan oświadczył się pani. Wystarczy chwilę pomyśleć i z pewnością kilka takich miejsc przyjdzie wam na myśl. Nie musi to być wystawna kolacja w bogatej restauracji – możecie wybrać się na piknik, jakby to było jedno z pierwszych waszych spotkań.

Coś materialnego dla ducha

Jeśli z jakiś względów takie wycieczki nie wchodzą w grę, można jeszcze pomyśleć nad czymś materialnym, ale ściśle związanym z rocznicą. Doskonale sprawdzi się w takich sytuacjach samodzielnie zaprojektowany za pomocą strony internetowej własny kalendarz , w którym możesz na przykład zapisać wszystkie ważne dla was chwile i oczywiście umieścić na nim wasze ulubione zdjęcia z wakacji czy właśnie ze ślubu lub innych okoliczności, które są ważne i znane tylko wam.

2 komentarze

  • karolina 12 sierpnia 2017jako15:03

    Chciałabym właśnie taki romantyczny piknik…

  • kacper 12 sierpnia 2017jako15:05

    Ja mojej żonie zamówię chyba taki kalendarz, powinna się ucieszyć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *