Najoryginalniejsze prezenty, jakie lubimy dostawać

12 sierpnia 2017

Jak się okazuje, niekoniecznie lubimy dostawać dzisiaj drogie prezenty, być może dlatego, że w sklepach można bez problemu znaleźć dosłownie wszystko i w zasadzie niczego nikomu dzisiaj nie brakuje, uzupełnianie potrzeb czy braków na siłę niekoniecznie dobrze się kończy, dlatego lepiej zainwestować w rozwiązania może nie tyle mniej praktyczne, co wykonane od serca, najlepiej własnoręcznie lub będące kupne, ale nawiązujące swobodnie do indywidualnych cech czy pasji osoby obdarowywanej.

Masz zdolności manualne?

Również po ilości wystawianych na sprzedaż różnorodnych produktów hand made można stwierdzić, jak popularne jest darowanie sobie właśnie tego typu prezentów i jak bardzo są one w cenie. Może to być dosłownie wszystko, począwszy od wykonanego na drutach szalika czy swetra, szydełkowego pledu, ozdobionego drewnianego pudełka na skarby czy innych. Popularne są również kubki ze zdjęciami oraz indywidualnie zamawiane na przykład puzzle wykonane ze wskazanego zdjęcia. Z takich można z kolei zrobić ciekawie prezentujący się obraz na ścianę.

Wersja dla leniwych i zapracowanych

Kolejnym punktem, w jakim warto się zatrzymać, są kalendarze oraz obrazy wielkoformatowe, przygotowywane na podstawie zdjęć, jakie przeznaczymy na dodanie na nich. Kalendarz od zawsze jest prezentem praktycznym i funkcjonalnym, a dodanie do niego ulubionego zdjęcia będzie stanowiło naprawdę ciekawy i indywidualny efekt końcowy. Na szczęście zamawianie tego rodzaju prezentów jest banalnie proste.

2 komentarze

  • karolina 12 sierpnia 2017jako15:03

    Fajna sprawa z tymi kalendarzami!

  • kacper 12 sierpnia 2017jako15:05

    Ja zawsze takie ręcznie robione prezenty dostaję od babci – co rok skarpety 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *